Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
30.03.2019
Velikonoční slavnosti na brněnské náměstí Svobody
Přidejte se k nám na Velikonočních slavnostech v Brně na náměstí Svobody od 12. do 21. dubna! Připravujeme pro Vás spoustu novinek :) Součástí letošní... číst celé
02.09.2017
Doprava zdarma
Pro objednávky nad 1000 Kč včetně DPH doprava po ČR je zdarma. číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Informace o nákupu
  3. Reklamační řád
Reklamační řád

 

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit nam. Vady vzniklé při přepravě řešíme společně s dopravcem.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

  • vady vzniklé běžným používáním,
  • nesprávným použitím výrobku (zájmena v rozporu s návodem na použití),
  • nesprávným skladováním.

Postup při reklamaci

  1. Informujte nás o reklamaci elektronicky pomocí tohoto formuláře, e-mailem, telefonicky či písemně.
  2. Zboží zašlete jako doporučený balík (nikoliv jako dobírku) na adresu Semenov Oleg, Křenová 409/52, Brno, 60200
  3. Do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu, telefon a přiložte doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží nami. O průběhu řešení reklamaci budeme Vás pravidelně informovat.

Formulář reklamaci

Číslo objednávky *
Druh reklamace *
Upřesnění důvodu reklamace *
Jméno a příjmení *
Telefon *
Email
Adresa
Vzorové poučení o právu na odstoupení od smlouvy

 

 

1. Právo odstoupit od smlouvy

1.1      Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

1.2      Máte právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží.

1.3     Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy informovat (OSVČ Semenov Oleg, s místem podnikání naSemenov Oleg, Křenová 409/52, Brno, 60200 IČ: 01194810, DIČ: CZ9201163312, telefon: +420 777 21 18 19, email: oleg@corwins.cz) formou jednoznačného prohlášení (např. dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailu). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

Na naší webové stránce (corwins.cz) můžete rovněž elektronicky vyplnit a odeslat formulář pro odstoupení od smlouvy nebo jakékoliv jiné jednoznačné prohlášení. Využijete-li této možnosti, obratem Vám zašleme potvrzení o přijetí tohoto oznámení o odstoupení od smlouvy.

1.4      Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

2.1     Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o Vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.

S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme nebo než prokážete, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.

2.2      Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět nebo je předejte na adrese Semenov Oleg, Křenová 409/52, Brno, 60200, Semenov Oleg, +420 777 21 18 19. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží.

Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.

 

Formulář odstoupení od smlouvy ke stažení

Formulář odstoupení od smlouvy

Kód/název zboží *
Číslo objednávky *
Datum objednání *
Datum obdržení *
Jméno a příjmení *
Telefon *
Email
Adresa
Poznámka
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.